Kurutulmuş Meyve

Kurutulmuş meyve ve çerez ülkemizde ve dünya üzerinde temel gıda kaynaklarının içinde olan bir üründür.
Narin BYS Holding Türkiye’de ve Dünya’da bu ürünleri üreticisinden tüketicisine kadar en güvenilir ve hijyenik bir şekilde Lobas markası ile sofralarınıza sunmaktadır. İthal ve ihraç ettiği bu ürünlerle Türkiye’de ve Dünya’da kurutulmuş ürünler ve çerez sektöründe önde gelen tedarikçi firmalardan biridir.

Kuru Üzüm

Lobas Kuru Üzüm

Türkiye de ve Dünya da en iyi üretimi yapan bölgelerden özenle seçilerek toplatılan en iyi cins ve kaliteli üzüm çeşitleri el değmeden %100 hijyenik ortamlarda kurutulmaktadır. Lobas markası ile farklı damak tatlarına hitap eden ürün çeşitliliği ile Türkiye de ve dünya da güvenilir bir marka olmuştur. Kurutma işlemi biten ürünlerimiz paketleme fabrikalarımızda son sistem makinalarla el değmeden istenilen kilolarda, paketlenerek tüketicisine sunulmak üzere hazır hale getirilmektedir.

Lobas Kuru Üzüm
  • Golden Cinsi Üzüm
  • Kashmari Cinsi Üzüm
  • Malayer Cinsi Üzüm
  • Küçük Sultani Üzüm
  • Sultani Üzüm
  • Gün Kurusu Üzüm

Kuru Kayısı

Türkiye ve Dünya ekonomisinde önemli bir ithalat ve ihracat pazarına sahip olan kayısı Dünya’nın önemli üretim merkezlerinden özenle toplanarak hijyenik ortamlarda el değmeden kurutma işlemi yapılmaktadır.

Narin BYS Kuru Kayısı

Kurutma işlemi biten ürünlerimiz Lobas markası ile sofralarımızda yerini almak üzere son sistem makinalarla el değmeden paketlenip sevkiyata hazır hale getirilmektedir.

Narin BYS Kuru Kayısı

Kuru İncir

Ana vatanı Türkiye olup Dünya'daki en büyük üretici konumundaki ülke Türkiye'dir.

Başlıca ihracat ürünlerimizdendir. Özellikle Ege bölgesinde insanların en önemli geçim kaynakları arasında yer almaktadır. Türkiye'de ve Dünya'da en kaliteli incir üretimi ve ihracatı Türkiye tarafından yapılmaktadır. Narin BYS Holding Lobas markası ile Türkiye’nin en önemli ihracatçılarındandır.

El değmeden kurutularak tüketicinin isteğine göre fabrikamızda paketlenen ürünlerimiz tüketiciye sunulmak üzere hazır hale getirilmektedir.

Narin BYS Kuru incir

+90 324 233 00 00

Yeni Mah. İsmet İnönü Blv. Prestij Plaza No:66 Kat:20 Daire 39/40
33050 / Mersin / TR

© Copyright Narin BYS Holding