Dış Ticaret

Narin BYS Holding dış ticarette ülkemize ithalat ve ihracat alanında katmadeğer sağlayan firmalardandır.

Narin BYS Dış Ticaret A.Ş.

BYS, Mehmet Narin ithalat - ihracat A.Ş. çatısı altında 1957 yılında kurulmuştur ve 2001 yılında tek ülkeli ve tek ürünlü işletmeden, tarım ürünlerinin, gıda bileşenleri, lojistik ve turizm tedarik zinciri alanlarında küresel bir lider olan multi-milyon dolarlık yapılaşmış, organize bir holding şirketi haline gelmiştir; merkezi, Türkiye’nin en üstün ticaret şehri olan Antakya'da bulunan şirket, işleme tesisleri, depolama ve lojistik gibi altyapılar kurarak rekabetçi bir avantaj kazanmıştır ve akdeniz bölgesinin en yoğun limanlarından birinin bulunduğu Mersin şehrinde faaliyette yürüttüğü birçok işte pazar lideri olmuştur.

57 ülkeden doğrudan emtia alımı yapıyor ve 63 uc pazardaki 3000’i aşkın müşteriye satış yapıyoruz. güvenilirlik, tutarlılık, güven ve izlenebilirlik sağlayarak dünyanın en önemli birçok markasının tedarikçiliğini üstleniyoruz.

Bu, bizim “Dünyanın en iyi markalarının arkasındaki güç” olma itibarı kazandırıyor.

40 yılı aşkın bir süredir, BYS çifçilerin mahsullerini hayati yiyecek maddelerine dönüştürmektedir. Bugün biz, binlerce küresel müşterisi ve dünyayı beslemek için sürekli bir tutkusu olan uluslararası bir tarım işletmesiyiz. Nesillerdir; mecimek, nohut, fasulye, susam, ay çekirdeği, kimyon, mısır, buğday, yağ tohumu ve kabuklu yemişler gibi mahsulleri; müşterilerimizin, insanların sevdikleri yiyeceklerle ilgili kalite ve çeşitlilik isteklerini karşılamakta kullandığı geniş bir dizi malzeme haline getirmekteyiz.

Yiyeceklere harika tat veren maddeler üretmekteyiz.

Bugün, dünyanın bir çok en büyük ve en ünlü bakkaliye temel gıda maddeleri üreticileri, paketlenmiş yiyecek, hazır yemek ve özel yiyecek maddeleri üreticileri, yüzlerce temel malzeme için BYS’ ye bel bağlamaktadır.

Sağladığımız çok çeşitli tarım ürünleri ve malzemeleri ile, müşterilerimiz milyonlarca tüketici tarafından her gün yararlanılan ürünler oluşturmaktadır.

BYS, mahsüllerden veya her tohumun, çekideğin, hububatın ve tahıl tanesinin bölümlerinden diğer ürünlerİ üretirken, elimizin değdiği her şey gıdaya veya hayvan yemine dönüşmektedir. Yiyecek maddeleri,mirasımızın ve geleceğimizin hayati bir parçasıdır ve işimizin sürekli merkezidir.

Her gün, dünyanın en verimli bölgelerinde yetişen binlerce ton mahsul BYS’nin küresel tarım ağından geçerek dünyanın kahvaltı masalarına, öğle yemeği kutularına ve akşam yemeği masalarına doğru yola çıkarlar. Yol boyunca, onları satın alırız, temizleriz, derleriz, depolarız, ticaretini yaparız, taşırız, düzenleriz, arıtırız, işleriz ve paketleriz.

  • Tahıl ve gıda maddelerinden hayvan yemine ve yan ürünlerine kadar tüm tarımsal ürünlerimiz, besin ve ekonomik potansiyellerini azami biçimde gerçekleştirecek şekilde işleme tabir tutulurlar.
  • Tarım sürdürülebilir bir küresel gelişme için kilit unsurdur.
  • Ahlak ve Değerler, dünyada olumlu bir değişikli yapmak için çeşitli bireylerden oluşan bir tim halinde sürekli çalışan, olabileceğimiz en iyi şirket olma yolundaki bağlılığımızda görülmektedir.
  • BYS; çiftçilerle, mahsullerini dünyanın ihtiyaç duyduğu binlerce ürüne dönüştürmek için iş birliği yapmaktadır. Anlamaktayız ki, çifçiler bizi sadece beslemiyor, dünya genelinde mahsuller yetiştirerek ve iş üreterek bizim devamlılığımızı sağlıyorlar. Onlar, küresel ekonomi için gerekliler. Ve bu nedenle BYS’deki bizler de onlar için gerekli olmaya çalışmaktayız.

+90 324 233 00 00

Yeni Mah. İsmet İnönü Blv. Prestij Plaza No:66 Kat:20 Daire 39/40
33050 / Mersin / TR

© Copyright Narin BYS Holding